Europejski gigant włączył się do walki o Fabinho. Wszystko leży w rękach Saudyjczyków

Przeprowadzka Fabinho do Al-Itthiad jest właściwie już na ostatniej prostej. Do końca tygodnia klub ma ogłosić jego sprowadzenie. Jeśli natomiast transfer upadnie, to wtedy Bayern Monachium spróbuje pozyskać brazylijskiego pomocnika - informuje "Sky Germany".

Fabinho
Obserwuj nas w
IMAGO / Propaganda Photo Na zdjęciu: Fabinho
  • Transfer Fabinho do Al-Itthiad jest na ostatniej prostej
  • Jeśli przeprowadzka Brazylijczyka do Arabii Saudyjskiej upadnie to pojawi się nowy chętny
  • Chodzi o Bayern Monachium, który widzi w swoim zespole miejsce dla 29-latka

Bayern Monachium czeka na decyzje ws. Fabinho

Według doniesień portalu “Sky Germany”, Fabinho od przyszłego sezonu wcale nie musi występować na saudyjskich boiskach. Brazylijczyk bowiem może zasilić szeregi Bayernu Monachium. Jednak władze niemieckiego klubu zostawiają los pomocnika w rękach Al-Ittihad.

Zdaniem niemieckich dziennikarzy, Bayern Monachium dopiero ruszy po Fabinho, jeśli jego transfer do Al-Ittihad upadnie. Właściwie to przeprowadzka Brazylijczyka do Arabii Saudyjskiej jest na ostatniej prostej i tylko kataklizm może przeszkodzić mu w złożeniu podpisu na kontrakcie.

Bayern Monachium w trakcie letniego okienka transferowego był zainteresowany Declanem Rice’em. Jednak angielski pomocnik ostatecznie wybrał Arsenal. Nieprzypadkowo mistrzowie Bundesligi poszukują defensywnego zawodnika do środka pola, bowiem para Joshua Kimmich & Leon Goretzka nie funkcjonuje w sposób, jaki oczekiwałby Thomas Tuchel.

Sprawdź także: Hitowy transfer Marsylii. Dzielił szatnię z Lewandowskim

Komentarze