Bayern otwarty na transfer Lewego? Krocie wchodzą w grę

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest bohaterem prawdopodobniej najciekawszej sagi transferowej lata 2022 roku. Polski napastnik znajduje się na celowniku FC Barcelony, Tymczasem nowe wieści na temat 33-latka przekazał dziennikarz Florian Plettenberg.

  • Wciąż niejasna jest przyszłość Roberta Lewandowskiego
  • FC Barcelona wierzy, że przekona działaczy Bayernu do transferu
  • Dziennikarz Florian Plettenberg ujawnił, że Bawarczycy oczekują 60 mln euro za 33-latka

Bayern oczekuje kroci za Lewego

Robet Lewandowski ma kontrakt ważny z Bayernem Monachium do końca czerwca 2023 roku. Już jednak wiadomo, że Polak niechętnie pochodzi do parafowania nowej umowy z Bawarczykami. Ten fakt chcą wykorzystać sternicy FC Barcelony.

Katalończycy złożyli już oferty w sprawie reprezentanta Polski. Ostatnio zaproponowali 35 milionów euro mistrzom Bundesligi. Propozycja nie spełnia jednak oczekiwań niemieckiego klubu. Sky Germany twierdzi, że Bayern jest otwarty na sprzedaż Lewego, ale ma konkretne oczekiwania za Polaka.

Do tej pory wydawało się, że monachijczycy wyrażą zgodę na transfer Lewandowskiego, jeśli pojawi się chętny, który wyłoży 50 milionów euro za polskiego napastnika. Tymczasem dziennikarz Florian Plettenberg podał, że Bayern sprzeda Lewego za co najmniej 60 milionów euro.

Urodzony w Warszawie zawodnik w ostatniej kampanii wystąpił łącznie w 46 spotkaniach. Strzelił w nich 50 goli, a ponadto zaliczył siedem asyst.

Czytaj więcej: FC Barcelona z kolejną ofertą za Lewandowskiego. Czy Bayern wreszcie odpowie?

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 5 sierpnia 2022 20:29.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze