Bayern finalizuje transfer. Nieoczywisty kierunek

Piłkarze Bayernu Monachium
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Bayernu Monachium

Bayern Monachium jest bliski sfinalizowania pierwszego transferu podczas styczniowego okna transferowego. Bawarskiego giganta ma zasilić utalentowany Koreańczyk Hyun-ju Lee.

  • Bayern Monachium szuka interesujących zawodników na całym świecie
  • Bawarczycy są blisko sfinalizowania transferu utalentowanego Koreańczyka
  • Transfer powinien zostać sfinalizowany jeszcze w tym tygodniu

Pierwszy transfer Bayernu

Bayern nie planował większych wzmocnień w trakcie zimowego okna transferowego, ale nie oznacza, że pozostanie bezczynny na rynku. Jak informuje SPOX jeszcze w tym tygodniu zawodnikiem mistrzów Niemiec ma zostać Hyun-ju Lee.

18-letni kapitan młodzieżowej drużyny Pohang Steelers w środę przejdzie w Monachium badania medyczne, a w czwartek ma złożyć podpis pod kontraktem. Pomocnik, który uważany jest za jeden z największych talentów w swoim kraju, trafi do Bayernu na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu.

Piłkarz na razie trafi do drugiego zespołu Bayernu, ale z pewnością jego występy będą pod baczną obserwacją także członków sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny.

Koreański zaciąg w Bayernie

Utalentowany 18-latek może nie być jedynym Koreańczykiem, który wkrótce zasili szeregi bawarskiego klubu. Bayern ma bowiem rozważać ściągnięcie z powrotem do Monachium oddanego w 2019 roku Woo-yeong Jeonga.

22-latek został wykupiony przez Freiburg za dwa miliony euro, ale w umowie między klubami miał znaleźć się zapis umożliwiający Bayernowi odkupienie zawodnika za 10 milionów euro.  

Zobacz także: Kingsley Coman na dłużej w Bayernie

Komentarze