Augsburg potwierdził transfer następcy Rafała Gikiewicza

Augsburg za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej poinformował kibiców o zawarciu umowy z Finnem Dahmenem. 25-letni bramkarz na WWK Arena wejdzie w buty Rafała Gikiewicza, który po sezonie opuści drużynę.

Finn Dahmen
PressFocus Na zdjęciu: Finn Dahmen
  • Finn Dahmen zasilił szeregi Augsburga
  • 25-latek zastąpi między słupkami Rafała Gikiewicza
  • Polak wraz z końcem sezonu opuści klub z WWK Arena

Oficjalnie: Finn Dahmen nowym zawodnikiem Augsburga

FC Augsburg za pośrednictwem strony klubowej i mediów społecznościowych ogłosił letni transfer. Zgodnie z przypuszczeniami niemieckich mediów, klub z WWK Arena podpisał w czwartek kontrakt z Finnem Dahmenem. 25-latek urodzony w Wiesbaden zastąpi w drużynie Rafała Gikiewicza, który wraz z końcem sezonu opuści “Fuggerstadter”.

Rafał Gikiewicz nie tak dawno podjął ważną decyzję dotyczącą jego przyszłości. Polski bramkarz postanowił nie podpisywać nowej umowy z Augsburgiem. Wraz z końcem czerwca stanie się wolnym agentem. 35-latkowi Zabrakło dwóch spotkań, aby jego kontrakt z klubem został automatycznie przedłużony.

Natomiast Finn Dahmen przenosi się do Augsburga na zasadzie wolnego transferu z Mainz. 25-letni Niemiec w niedawno zakończonym sezonie pełnił głównie rolę rezerwowego. W Bundeslidze rozegrał osiem spotkań i ani razu nie udało mu się zachować czystego konta.

Sprawdź także: Przyszłość gwiazdy RB Lipsk rozstrzygnięta

Komentarze