Asensio zdecydowany na jeden kierunek? Hiszpan odrzuca oferty z Serie A

Marco Asensio odrzucił oferty włoskich klubów, w tym Milanu i Juventusu, i jest zdecydowany na transfer do Aston Villi. W grze jednak pozostaje również Paris Saint-Germain.

Marco Asensio
Obserwuj nas w
IMAGO / Irinax R. Hipolito Na zdjęciu: Marco Asensio
  • Ansesio po sezonie opuści Real Madryt
  • Hiszpan nie narzeka na brak zainteresowania
  • Wszystko wskazuje na to, że trafi do Aston Villi

Asensio wybierze Aston Villę?

Kilka dni temu Marco Asensio podjął ostateczną decyzję o opuszczeniu Realu Madryt. Hiszpan nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie Królewskich, dlatego chce spróbować sił w innym miejscu,

Gracz Los Blancos na brak ofert narzekać nie może. Interesuje się nim wiele klubów z Włoch, Francji czy Anglii. Jednak Marco Asensio miał odrzucić zainteresowanie zespołów z Serie A. Jego sytuacji od wielu tygodni bacznie przyglądał się Milan. Mówiło się również o potencjalnym transferze do Juventusu, choć ta opcja od początku wydawała się nieco mniej prawdopodobna.

Co więcej, Asensio ma być zdecydowany na transfer do Aston Villi. Ekipa z Birmingham mocno zabiega o sprowadzenie Hiszpana chcąc spełnić życzenie trenera Unaia Emery’ego. W grze jednak pozostaje cały czas PSG. Francuzi w każdej chwili mogą skusić napastnika odpowiednio wysoką ofertą finansową.

Zobacz również: Komplikuje się powrót Messiego do Barcelony?

Komentarze