Arsenal już szuka wzmocnień. Na celowniku utalentowany stoper

Arsenal w dalszym ciągu interesuje się Ousmane Diomande. "Kanonierzy" już latem złożyli ofertę za Iworyjczyka, ale została ona natychmiastowo odrzucona. Ponowne próby sprowadzenia 20-latek odbędą się zimą - informuje "Record".

Ousmane Diomande
IMAGO / Avant Sports Na zdjęciu: Ousmane Diomande
  • Ousmane Diomande nadal znajduje się na celowniku Arsenalu
  • “Kanonierzy” już latem próbowali sprowadzić młodego stopera
  • Ponowne próby transferu 20-latek odbędą się w zimowym okienku

Ousmane Diomande w kręgu zainteresowań Arsenalu

Ousmane Diomande od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Arsenalu. “Kanonierzy” już w letnim okienku transferowym chcieli sprowadzić Iworyjczyka, jednak oferta w wysokości 30 milionów euro została natychmiastowo odrzucona przez Sporting Lizbona.

Portal “Record” donosi, że Ousmane Diomande nadal jest w notesie Arsenalu, który szuka wzmocnień wśród młodych zawodników. “The Gunners” postarają się wrócić do tematu transferu Iworyjczyka ze Sportingu Lizbona już w zimowym okienku. Nieoficjalnie mówi się, że teraz oferta będzie zdecydowanie wyższa.

Środkowy obrońca dołączył do Sportingu Lizbona w styczniu 2023 roku. Do tej pory 20-latek rozegrał w barwach portugalskiego zespołu 21 spotkań, w których raz wpisał się na listę strzelców oraz zanotował asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia Diomande tylko na 10 milionów euro.

Sprawdź także: Trwa dyskusja nad pozycją Fodena. “Zapytajcie Pepa”

Komentarze