Kolejne wzmocnienie Al-Nassr. Zastępca Ospiny

Agustin Rossi
PressFocus Na zdjęciu: Agustin Rossi

Z kontuzją łokcia zmaga się David Ospina, dlatego Al-Nassr musiało sprowadzić nowego bramkarza. Wybór padł na Agustina Rossiego z Boca Juniors.

  • Agustin Rossi został nowym golkiperem Al-Nassr
  • 27-latek trafił do Arabii Saudyjskiej z Boca Juniors
  • Argentyńczyk na Mrsool Park spędzi pół roku

Al-Nassr znalazło zastępcę Ospiny

Al-Nassr za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych poinformowało o pozyskaniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia Agustina Rossiego z Boca Juniors. Bramkarz po pomyślnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku.

Saudyjski klub za czasowe usługi 27-latka zapłacił około 1,2 miliona euro. Co ważne, w umowie nie ma opcji wykupu, ponieważ już wcześniej potwierdzono, że Argentyńczyk latem przeniesie się do Flamengo. Wówczas wygaśnie kontrakt golkipera z Boca Juniors i przeprowadzi się on za darmo do słynnej brazylijskiej drużyny.

Były młodzieżowy reprezentant “Albiceleste” z powodzeniem przywdziewał koszulkę zespołu “Los Xeneizes” od lutego 2017 roku, kiedy to trafił na La Bombonerę za 1,3 miliona euro z Estudiantes de La Plata. Argentyński bramkarz teraz dołączy do ekipy, której kapitanem od niedawna jest portugalski gwiazdor – Cristiano Ronaldo.

Agustin Rossi w 46 meczach poprzedniej kampanii wpuścił 35 goli i zachował aż 23 czyste konta. Al-Nassr aktualnie jest liderem tabeli Saudi Professional League.

  • Czytaj więcej:
Everton odrzucił ofertę z klubu Ronaldo
Asmir Begović

Al-Nassr nieustannie szuka nowego golkipera. Kontuzji doznał David Ospina, co zmusza Saudyjczyków do aktywnego działania na rynku transferowym. Drużyna, której graczem jest Cristiano Ronaldo, złożyła propozycję nie tylko Keylorowi Navasowi, ale także… rezerwowemu bramkarzowi Evertonu. Al-Nassr pilnie poszukuje bramkarza Saudyjczycy chcą sprowadzić zastępcę dla kontuzjowanego Davida Ospiny Na celowniku ekipy Cristiano Ronaldo znalazł się Asmir

Czytaj dalej…

Komentarze