Everton odrzucił ofertę z klubu Ronaldo

Asmir Begović
PressFocus Na zdjęciu: Asmir Begović

Al-Nassr nieustannie szuka nowego golkipera. Kontuzji doznał David Ospina, co zmusza Saudyjczyków do aktywnego działania na rynku transferowym. Drużyna, której graczem jest Cristiano Ronaldo, złożyła propozycję nie tylko Keylorowi Navasowi, ale także… rezerwowemu bramkarzowi Evertonu.

  • Al-Nassr pilnie poszukuje bramkarza
  • Saudyjczycy chcą sprowadzić zastępcę dla kontuzjowanego Davida Ospiny
  • Na celowniku ekipy Cristiano Ronaldo znalazł się Asmir Begović

Al-Nassr zainteresowane rezerwowym bramkarzem Evertonu

Negocjacje z Keylorem Navasem nie są nawet bliskie finalizacji. Wiele wskazuje na to, że temat przenosin reprezentanta Kostaryki został zamknięty na dobre i Al-Nassr nie zdoła pozyskać bramkarza Paris Saint-Germain. Ekipa z Saudi Pro League ciągle szuka zastępstwa dla kontuzjowanego Ospiny i w tym celu zwróciła się do Evertonu. Jednak jej celem nie jest Jordan Pickford tylko Asmir Begović.

Rezerwowy golkiper The Tofees w tym sezonie zaliczył tylko trzy występy, w tym jeden w Premier League. Niewykluczone, że Bośniak mógłby wyrazić zainteresowanie przenosinami do Al-Nassr, jednak Everton odrzucił propozycję wypożyczenia 35-latka, jaką wysłał klub Cristiano Ronaldo. Sky Sports jest przekonane, że mimo wszystko Saudyjczycy wrócą z kolejną ofertą za doświadczonego zawodnika.

Komentarze