Prezes Milanu reaguje na plotki. Co z kontraktami dla czołowych piłkarzy?

Milan ma nadzieję, że Theo Hernandez i Mike Maignan zostaną w klubie na lata. Obaj mają swoje żądania finansowe i negocjują nowe umowy.

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
fot. Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Theo Hernandez
  • Milan negocjuje nowe umowy ze swoimi gwiazdami
  • Mike Maignan i Theo Hernandez oczekują bardzo dużych zarobków
  • Klub ma nadzieję, że zdoła się z nimi dogadać

Milan pracuje nad zatrzymaniem gwiazd

Milan ma przed sobą szereg ważnych decyzji w kontekście zbliżającego się letniego okienka transferowego. Wydaje się, że z San Siro pożegna się Olivier Giroud, z którym nie są prowadzone rozmowy kontraktowe. Jednocześnie Rossonerim zależy na zatrzymaniu największych gwiazd. Rafael Leao deklarował niedawno, że nie planuje zmieniać w najbliższej przyszłości klubu. Jak to wygląda w przypadku Theo Hernandeza i Mike’a Maignana, których media łączą z letnimi transferami?

Kontrakty obu zawodników obowiązują do 2026 roku. To absolutni liderzy drużyny, więc nie jest tajemnicą, że oczekują solidnego wzrostu zarobków. O Hernandezie mówi się w kontekście Bayernu Monachium, gdzie miałby zastąpić Alphonso Daviesa. Maignan jest z kolei przymierzany do gigantów Premier League.

Obaj nie wykluczają pozostania w Milanie, jednak ten musi spełnić ich finansowe oczekiwania. Znając możliwości włoskich klubów, mogą wystąpić pewne trudności.

– Obaj mają umowy do 2026 roku. Zawodnicy to zawsze ci, którzy decydują o swojej przyszłości. Mamy nadzieję, że Mike i Theo zostaną z nami tak długo, jak to tylko możliwe – przekazuje prezes klubu.

Zobacz również: Romano: To już pewne! Xabi Alonso podjął decyzję w sprawie przyszłości

Komentarze