Milan pewny zatrzymania swojej gwiazdy. PSG na lodzie

Rafael Leao nie jest zainteresowany transferem do PSG. Portugalczyk chce kontynuować grę w Milanie, o czym przekonuje prezes klubu.

Rafael Leao
Obserwuj nas w
fot. Aflo Co. Ltd. / Alamy Na zdjęciu: Rafael Leao
  • Milan nie zamierza rozstawać się z Rafaelem Leao
  • Prezes klubu zapewnia, że Portugalczyk chce dalej grać na San Siro
  • PSG od pewnego czasu widzi w Leao następcę Kyliana Mbappe

PSG na lodzie. Leao chce zostać w Milanie

Rafael Leao stał się głównym kandydatem Paris Saint-Germain na następcę Kyliana Mbappe. Portugalczyk uchodzi za bardzo jakościowego piłkarza, który ma jednak swoje przestoje. Paryżanie liczą, że po zmianie otoczenia zdołałby wskoczyć na wyższy poziom i stać się liderem z prawdziwego zdarzenia.

Nadzieje mistrza Francji brutalnie rozwiał prezes Milanu Giorgio Furlani, który zaznaczył, że Leao nie zamierza wyprowadzać się z San Siro. Sam zawodnik także kilkukrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Rossonerich, z którymi wiąże dalszą przyszłość.

– Klauzula w umowie Leao wynosi aż 175 milionów euro. Zanim rozpocznie się okienko, mogę przyznać, że pragnieniem Rafaela jest pozostanie w Milanie – zdradził Furlani.

Jeśli Leao zmieni swoje zdanie, Paris Saint-Germain podejmie próbę sprowadzenia go na Parc des Princes. Oczywiście Milan nie chce tracić swojej gwiazdy, więc w grę weszłoby aktywowanie klauzuli wykupu.

Zobacz również: Chelsea rozwiąże wielki problem? Snajper na radarach Saudyjczyków

Komentarze