Brazylijski piłkarz nosi w sercu Milan. “Zawsze pozostanę fanem”

Junior Messias w rozmowie z "La Gazzettą dello Sport" wrócił myślami do gry w Milanie. Brazylijczyk docenił pracę ze Stafano Piolim, a także zdradził, że zawsze będzie kibicował "Rossonerim".

Junior Messias
Obserwuj nas w
Marco Canoniero / Alamy Stock Photo Na zdjęciu: Junior Messias
  • Junior Messias w ostatnim wywiadzie wrócił do swojego pobytu w Milanie
  • Brazylijczyk opowiedział o współpracy ze Stefano Piolim, a także zdradził, że “Rossoneri” są w jego sercu
  • 32-latek w sezonie 2021/22 sięgnął wraz z klubem po mistrzostwo Włoch

Junior Messias: To sezon, którego nigdy nie zapomnę

Junior Messias przez dwa sezony reprezentował barwy Milanu. Brazylijski zawodnik wraz z “Rossonerimi” w sezonie 2021/22 sięgnął po mistrzostwo Włoch. 32-latek łącznie pod wodzą Stefano Piolego rozegrał 68 spotkań, w którcyh strzelił 12 goli i zaliczył pięć asyst.

W ostatniej rozmowie z “La Gazzettą dello Sport” Junior Messias wrócił do swojego pobytu w zespole Milanu. Brazylijczyk nie ukrywał zadowolenia ze współpracy właśnie ze Stefano Piolim. Zawodnik przyznał też, że “Rossoneri” na zawsze pozostaną w jego sercu.

Czyściłem cegły po 20 eurocentów za cegłę, a następnie udało mi się wygrać mistrzostwo z Milanem, którego zawsze pozostanę fanem. W Milanie pod okiem Piolego wiele się nauczyłem i bardzo się poprawiłem. To sezon, którego nigdy nie zapomnę. Urodziłem się jako trequartista, ale grałem jako prawo i lewo skrzydłowy – powiedział Messias cytowany przez portal “acmilan.com.pl”.

Sprawdź także: Obrońca Milanu chce pokrzyżować plany Interu. Derby z ogromną stawką

Komentarze