AS Roma wydała komunikat ws. incydentu Evana N’Dicki. Mecz nie zostanie wznowiony

AS Roma poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że mecz z Udinese nie zostanie dokończony w zaplanowanym terminie. Evan N'Dicka jest przytomny i aktualnie przechodzi badania w szpitalu.

Evan N'Dicka
Independent Photo Agency Srl / Alamy Na zdjęciu: Evan N'Dicka
  • Evan N’Dicka został zabrany do szpitala, gdzie przechodzi badania
  • Obrońca AS Romy zasłabł na boisku
  • Mecz Roma – Udinese nie zostanie dokończony w pierwotnym terminie

N’Dicka jest przytomny, Roma dokończy mecz w innym terminie

AS Roma w drugiej połowie meczu z Udinese przeżyła chwilę grozy, bowiem Evan N’Dicka stracił przytomność i upadł na murawę. Na całe szczęście, gdy opuszczał boisko na noszach, dał znak fanom zebranym na stadionie, że wszystko z nim w porządku. Kilka minut po godzinie 20 w niedziele wieczorem włoski klub poinformował, że piłkarz jest przytomny i przechodzi badania w szpitalu.

Z komunikatu klubu wynika, że mecz Roma – Udinese nie zostanie dokończony w zaplanowanym terminie. Na dalsze informacje dot. terminu dokończenia spotkania musimy jednak poczekać. Na ten moment wynik meczu to 1:1, a bramki dla obu drużyn strzelali Roberto Pereyra oraz Romelu Lukaku.