Błysk geniuszu Leao. Fantastyczny gol Portugalczyka [WIDEO]

Niespodziewanie to Sassuolo schodziło z przeprowadzeniem na przerwę w spotkaniu z Milanem. "Rossoneri" jednak w 20. minucie strzelili kontaktowego gola, którego autorem był Rafael Leao. Portugalczyk popisał się fantastyczną indywidualną akcją.

Rafael Leao
Nicolò Campo / Alamy Na zdjęciu: Rafael Leao
  • Milan do przerwy przegrywa z Sassuolo 1:2
  • W 20. minucie kontaktowym golem popisał się Rafael Leao
  • Portugalczyk ominął obrońców rywali jak tyczki i pokonał golkipera

Indywidualna akcja Rafaela Leao zakończona golem

Spotkanie Sassuolo z Milanem w pierwszej połowie miało niecodzienny przebieg. Skazywany na pożarcie zespół “Neroverdich” po 10. minutach gry prowadził już 2:0. Jednak kilka minut później “Rossoneri” doprowadzili do wyrównania, a zrobił to Rafael Leao.

Portugalski skrzydłowy popisał się znakomitą indywidualną akcją. 24-latek ominął defensorów Sassuolo jak tyczki i strzałem po długim rogu pokonał Andreę Consigliego. Jeden z obrońców “Neroverdich” próbował jeszcze ratować wślizgiem sytuacje, ale ostatecznie nie udało mu się wybić piłki z linii bramkowej.

Dla Rafaela Leao dzisiejsze trafienie było jego 13. trafieniem w sezonie. Portugalczyk może pochwalić się również 12. asystami. A wszystko to zgromadził w 40. występach.

Sprawdź także: Milan zaskoczony już na początku meczu. Pinamonti wykończył składną akcję [WIDEO]