Poznaliśmy terminy półfinałów pucharu Polski

Raków do finału awansował po wygranej z Arką Gdynia
Pressfocus Na zdjęciu: Raków do finału awansował po wygranej z Arką Gdynia

W piątek nad ranem poznaliśmy terminy półfinałowych meczów Pucharu Polski. Olimpia Grudziądz zmierzy się z Lechem Poznań 5 kwietnia. Spotkanie Rakowa Częstochowa z Legia Warszawa rozegrane zostanie dzień później.

  • W półfinałach pucharu polski zagrają Olimpia, Lech, Raków i Legia
  • W piątek rano poznaliśmy oficjalne terminy spotkań
  • Mecze półfinałowe zostaną rozegrane 5 i 6 kwietnia

Czy Olimpię Grudziądz stać na kolejną niespodziankę?

Obecność trzecioligowej Olimpii na tak zaawansowanym etapie rozgrywek jest sporą niespodzianką. Piłkarze z Grudziądza w ćwierćfinale nieoczekiwanie wyeliminowali Wisłę Kraków, którą prowadził już wówczas Jerzy Brzęczek. Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, w których lepsi okazali się podopieczni trenera Marcina Płuski.

Interesująco zapowiada się pojedynek Rakowa z Legią. Drużyna z Częstochowy ma ogromną chęć obronić tytuł puchar wywalczony przed rokiem. Naprzeciwko będzie miała wychodzących powoli z kryzysu Wojskowych, którzy mają serię czterech kolejnych meczów bez porażki.  

W piątek rano na Twitterze opublikowano daty meczów półfinałowych Fortuny Pucharu Polski. W pierwszej parze 5 kwietnia o godzinie 18:00 zmierzą się Olimpia Grudziądz i Lech Poznań. Raków z Legią zagrają 6 kwietnia o tej samej godzinie. Faworytem do triumfu w rozgrywkach jest Lech Poznań

Komentarze