Mladenović jak awanturnik pod nocnym. “Pierwszy, drugi i trzeci cios” [WIDEO]

Legia Warszawa wygrała finał Fortuna Puchar Polski w rywalizacji z Rakowem Częstochowa. Tymczasem wciąż nie opadł kurz po tym spotkaniu. W sieci pojawiły się materiały wideo z atakiem Filipa Mladenovicia na zawodnikach rywali. Zachowanie Serba było skandaliczne.

Filip Mladenović
fot. PressFocus Na zdjęciu: Filip Mladenović
  • Nie brakowało nerwowej atmosfery w meczu Legia Warszawa – Raków Częstochowa w finale Fortuna Pucharu Polski
  • Profil TVP Sport na Twitterze opublikował materiał wideo z atakiem Filipa Mladenovicia na zawodników rywali
  • Sporo negatywnych komentarzy pojawiły się pod postem w kierunku serbskiego piłkarza

Mladenović z szansą na skandalistę roku 2023

Legia Warszawa po raz dwudziesty w historii wygrała Puchar Polski, pokonując Raków Częstochowa w konkursie rzutów karnych (6:5). W normalnym czasie gry i po dogrywce miał miejsce bezbramkowy remis. Tymczasem największy rozgłos spotkaniu przyniosła awantura z udziałem Filipa Mladenovicia.

Na profilu TVP Sport na Twitterze został opublikowany materiał wideo, na którym widać wyraźnie jak serbski zawodnik stołecznej ekipy atakował rywali. Jednocześnie Mladenović jest zagrożony dyskwalifikacją ze strony PZPN-u.

Piłkarz Legii niczym wytrawny pięściarz uderzał swoich przeciwników, a następnie odskakiwał i biegł przed siebie. W gronie graczy uderzanych przez Mladenovicia znaleźli się między innymi Wiktor Długosz i Jean Carlos.

Wszystko wskazuje na to, że Komisja Dyscyplinarna PZPN zajmie się sprawą, co będzie skutkowało dotkliwą karą dla piłkarza Legii. Mladenović ma kontrakt ważny z ekipą z Łazienkowskiej do końca czerwca tego roku.

Czytaj więcej: Marek Papszun nie zostawił suchej nitki na Mladenoviciu. “Wstydziłbym się za takiego zawodnika”

Komentarze