Wydali już ponad miliard. Trener Chelsea: mamy skład, jaki mamy

Chelsea po sześciu spotkaniach zajmuje dopiero 14. lokatę w tabeli Premier League. The Blues w niedzielę przegrali z Aston Villą i tym samym zaliczyli trzecią porażkę w sezonie. Po meczu sytuację w specyficzny skomentował Mauricio Pochettino, trener londyńczyków.

Chelsea - Aston Villa
Obserwuj nas w
IMAGO / Colorsport Na zdjęciu: Chelsea - Aston Villa
  • Chelsea zanotowała już trzecią przegraną w tym sezonie Premier League
  • The Blues na własnym stadionie ulegli Aston Villi
  • Po meczu Mauricio Pochettino ocenił sytuację swojej drużyny

Fatalna passa Chelsea. The Blues bliżej strefy spadkowej niż pucharów

Po tym, jak Todd Boehly przejął władzę na Stamford Bridge, kadra Chelsea została mocno przebudowana, a na transfery łącznie wydano ponad miliard funtów. Przed trwającym sezonem pracę w Londynie rozpoczął Mauricio Pochettino, który miał za zadanie uporządkować grę The Blues. Na razie Argentyńczyk nie notuje najlepszych wyników. Jego drużyna plasuje się na 14. miejscu w Premier League.

W niedzielę Chelsea zanotowała już trzecią porażkę w obecnych rozgrywkach. Stołeczna ekipa na własnym stadionie przegrała 0:1 z Aston Villą. Na pomeczowej konferencji prasowej Pochettino odniósł się do

– Tak, oczywiście właściciele są rozczarowani, ale jednocześnie muszą poprzeć plan. Mamy taki skład, jaki mamy, musimy spróbować zbudować pewność siebie i zapewnić naszym piłkarzom wsparcie, jakiego potrzebują.

Słowa Pochettino raczej nie sprawią, że jego notowania na Stamford Bridge wzrosną, chociaż na razie nie powinniśmy spodziewać się zmian na stanowisku trenera Chelsea.

Komentarze