West Ham prowadzi rozmowy z nowym trenerem. Oferta już złożona

West Ham United prawdopodobnie dokona zmiany na ławce trenerskiej. „Młoty” prowadzą rozmowy z Julenem Lopeteguim. Negocjacje stron idą w dobrym kierunku i już została złożona oferta – podaje Nicolo Schira.

Julen Lopetegui
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Julen Lopetegui

West Ham United złożył ofertę Julenowi Lopeteguiemu

W ostatnim czasie brytyjskie media informowały, że przygoda Davida Moyesa w West Hamie United może wkrótce dobiec końca. Władze londyńskiego zespołu bowiem mają być niezadowolone z pracy 60-latka, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwa, że dojdzie do rozstania. „Młoty” nawet już zaczęły rozglądać się za nowym opiekunem, a w prasie pojawiło się sporo kandydatów.

Najnowsze informacje w sprawie nowego szkoleniowca West Hamu United przekazuje Nicolo Schira. Włoski dziennikarz zdradził, że londyńczycy prowadzą rozmowy z Julenem Lopeteguim. Negocjacje idą w dobrym kierunku, a klub złożył już propozycję dołączenia Hiszpanowi. 57-latkowi zaoferowano trzyletni kontrakt, na mocy którego zarabiałby pięć milionów euro rocznie.

Julen Lopetegui wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku. Jego osobą interesuje się nie tylko West Ham United. Ostatnio media informowały, że AC Milan może włączyć się do walki o zatrudnienie hiszpańskiego szkoleniowca. „Rossoneri” mają w nim postrzegać idealnego trenera, który przejmie pałeczkę po Stefano Piolim.

Opiekun z kraju Basków od początku sierpnia 2023 roku pozostaje bez pracy. Tuż przed rozpoczęciem sezonu Julen Lopetegui podjął zaskakującą decyzję. Hiszpan postanowił zrezygnować z pracy w Wolverhampton Wanderers, a jego dymisja została przyjęta przez klub.

Sprawdź także: West Ham zdecydował ws. Kalvina Phillipsa. Złe wieści dla Man City

Komentarze