Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Benrahma antidotum na gole dla West Hamu?

West Ham United według doniesień The Guardian wciąż ma nadzieję na to, że uda mu się pozyskać Saida Benrahmy. Gdyby transakcja z udziałem 25-latka doszła do skutku, to przedstawiciele Młotów poważnie wzmocniliby się w ofensywie. Zawodnik aktualnie broni barw FC Brentford.

Czytaj dalej…

West Ham United na transakcję z udziałem Algierczyka musiałby przeznaczyć mniej więcej 30 milionów funtów. Benrahma ma kontrakt ważny z przedstawicielem The Championship do końca czerwca 2022 roku.

Klub ze stolicy Anglii wciąż wierzy w pozyskanie piłkarza, mimo że zawodnik ostatnio popadł w konflikt z działaczami swojego aktualnego klubu. W międzyczasie West Ham United pozyskał Craiga Dawsona, który dołączył do stołecznej ekipy na zasadzie wypożyczenia na rok. 30-latek zasilił środek defensywy londyńskiej ekipy.

Gdyby ostatecznie decydenci Młotów nie doszli do porozumienia w sprawie transferu Algierczyka Saida Benrahmy, to alternatywą miałoby być pozyskanie Joshuy Kinga z AFC Bournemouth, który miałby kosztować mniej więcej 17,5 miliona funtów. W każdym razie West Ham, chociaż nie doszedł jeszcze do porozumienia z piłkarzem Brentford, to wierzy, że w środę ten zawodnik będzie mógł przejść testy medyczne przed finalizacją transakcji, więc nie będzie potrzeby pozyskiwać napastnika Wisienek.

Odnotujmy, że West Ham w trakcie jeszcze trwające w Anglii sesji transferowej pozyskał między innymi Tomasa Soucka i Vladimira Coufala. Pierwszy jest defensywnym pomocnikiem, a drugi gra na prawej obronie.

Komentarze