Kibice Arsenalu
Kibice Arsenalu fot. SPORT PICTURES

Maitland-Niles na celowniku kolejnego klubu

Wolverhampton Wanderers to kolejny klub, na celowniku którego znalazł się zawodnik Arsenalu Ainsley Maitland-Niles. 22-latek jest jednym z piłkarzy, którzy mogą tego lata pożegnać się z Kanonierami.

Czytaj dalej…

Daily Mail informowało w czwartek, że Arsenal jest gotowy na sprzedaż wszechstronnego piłkarza pod warunkiem otrzymania za niego 20 milionów funtów. Biorąc pod uwagę możliwości klubów Premier League, nie jest to wygórowana kwota.

Maitland-Niles na pewno nie może narzekać na brak zainteresowania. Sprowadzenie byłego reprezentanta angielskiej młodzieżówki rozważa między innymi menedżer Newcastle United, Steve Bruce. Zawodnik był również łączony z Tottenhamem Hotspur, choć przedstawiciele Kogutów zaprzeczyli tym doniesieniom.

Teraz, jak informuje Sky Sports, do grona zespołów zainteresowanych piłkarzem dołączył Wolverhampton Wanderers, który również szuka wzmocnień dla swojego zespołu przed nowym sezonem.

100 występów w Arsenalu

Maitland-Niles w trakcie dotychczasowej kariery rozegrał łącznie 100 spotkań w pierwszej drużynie Kanonierów. 20 z tych meczów zaliczył w poprzednim sezonie na boiskach Premier League. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii wystąpił 53 razy, zdobywając jednego gola.

Komentarze