Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Leicester przedłuży umowy z dwoma zawodnikami?

Wciąż nie milkną spekulacje związane z przyszłością Jamesa Maddisona. Ofensywny pomocnik Leicester City łączony jest z przeprowadzką do Manchesteru United. Tymczasem Daily Mail sugeruje, że klub z siedzibą na King Power Stadium planuje parafować z piłkarzem nową umowę.

Czytaj dalej…

Aktualna umowa Maddisona z Lisami co prawda obowiązuje do 2023 roku. W każdym razie sternicy Leicester mają zamiar nie tylko ja przedłużyć, ale poprawić również warunki finansowe zawodnika. Taki ruch miałby oddalić chętnych od zakupu zawodnika.

Jednokrotny reprezentant Anglii w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 35 meczach, notując w nich dziewięć trafień i trzy asysty. Zawodnik trafił do Leicester latem 2018 roku z Norwich City, Aktualny klub piłkarza musiał wyłożyć na transakcję z udziałem Maddisona mniej więcej 22,3 miliona funtów (25 milionów euro).

Sternicy Lisów zaoferują nowe kontrakty swoim zawodnikom?

Angielski piłkarz nie jest jednak jedynym, któremu Leicester chcę zaproponować atrakcyjniejsze warunki kontraktowe. Drugim zawodnikiem, którego może spotkać taki los, jest Caglar Söyüncü, będący mocnym punktem defensywy Lisów.

Komentarze