Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Cengiz Under wzmocnił Leicester

Cengiz Under został oficjalnie nowym zawodnikiem Leicester City, poinformował klub z Premier League za pośrednictwem swojej strony internetowej. Turek jest jednocześnie drugim nowym piłkarzem Lisów, który zasilił szeregi tej drużyny w trakcie trwającego okienka transferowego.

Czytaj dalej…

Cengiz Under do ekipy z Londynu trafił z AS Romy. 23-latek dołączył do drużyny z Wiecznego Miasta na roczne wypożyczenie, za które Leicester według medialnych doniesień ma zapłacić 2,7 miliona funtów (3 miliony euro). Transakcja zawiera możliwość transferu definitywnego za 22 miliony funtów (22 miliony euro), o czym donosi Sky.

Reprezentant Turcji wzmacnia zespół Brendana Rogersa w ofensywie. Zawodnik zapewni też Tottenhamowi cenne doświadczenie zebrane na arenie międzynarodowej. Cengiz Under ma na swoim koncie 21 meczów w reprezentacji Turcji.

W szeregach The Foxes nowy nabytek będzie rywalizował o miejsce w składzie z Rachidem Ghezzalem, czy Ayoze Perezem. Cengiz Under jest jednocześnie drugim tureckim piłkarz w szeregach Leicester. Latem 2018 roku szeregi Lisów wzmocnił Caglar Soyuncu, który jest mocnym punktem defensywy Lisów.

Komentarze