Dele Alli
Dele Alli fot. Grzegorz Wajda

Tottenham odrzuca kolejną ofertę za Allliego

Działacze Paris Saint-Germain przedstawili drugą ofertę za Dele Alliego. Sky Sports donosi, że Tottenham Hotspur postanowił ją odrzucić. Sam zawodnik deklaruje walkę o miejsce w składzie.

Czytaj dalej…

Paryżanie liczyli na to, że mogłoby im się udać pozyskać Dele Alliego rzutem na taśmę, tuż przed poniedziałkowym zamknięciem okna transferowego. Prawdziwe okazują się jednak wcześniejsze deklaracje menedżera Kogutów, Jose Mourinho, który mówił, że pomocnik jego zespołu nie jest na sprzedaż.

Alli zamierza walczyć o skład

Spekulacje w sprawie Allegiego nasiliły się po tym, jak nie zagrał on w trzech kolejnych meczach Tottenhamu. W czwartkowym spotkaniu Europa League przeciwko Maccabi Haifi wszedł natomiast na plac gry z ławki rezerwowych.

Sam gracz deklaruje walkę o wyjściowy skład i miał powiedzieć działaczom, że nie potrzebuje transferu. Nie wiadomo na ile opiewała oferta złożona przez PSG, ale była z pewnością lepsza niż pierwsza, którą Koguty odrzuciły paręnaście dni temu.

Dele Alli przeniósł się do Londynu w 2015 roku z Milton Keynes Dones. Dotychczas rozegrał ponad 150 meczów w pierwszym zespole Spurs.

Komentarze