Ten Hag skomentował uraz młodej gwiazdy Man Utd

Menedżer Manchesteru United, Erik ten Hag, wyjaśnił, że zmiana Alejandro Garnacho w meczu przeciwko Southampton miała charakter zapobiegawczy i ma nadzieję, że jego kontuzja nie jest zbyt poważna.

Alejandro Garnacho
PressFocus Na zdjęciu: Alejandro Garnacho
  • Garnacho pojawił się w meczu z Southampton jako rezerwowy
  • Młody zawodnik nie dokończył jednak spotkania
  • Został zmieniony w końcowych minutach ze względu na uraz

Garnacho doznał urazu w meczu z Southampton

Alejandro Garnacho został sfotografowany, gdy opuszczał Old Trafford o kulach i w bucie ochronnym po niedzielnym meczu Manchesteru United z Southampton w Premier League, który zakończył się bezbramkowym remisem.

Garnacho zaczął pojedynek z Southampton na ławce rezerwowych, a następnie w 73. minucie pojawił się na placu gry zmieniając Jadona Sancho. Jednak po zderzeniu z Kylem Walkerem-Petersem został zastąpiony przez Freda w 90. minucie mimo, iż początkowo młody zawodnik Czerwonych Diabłów próbował kontynuować grę.

– Trochę utykał po tym wślizgu. My już byliśmy osłabieni i nie chciałem sytuacji, w której bylibyśmy bardziej osłabieni ze względu na zawodnika, który nie może dać z siebie sto procent. Dlatego zdecydowałem się dokonać zmiany. Myślę, że to nic poważnego – przyznał Erik ten Hag.

Na razie nie wiadomo, jak poważny jest to uraz. Młody zawodnik Manchesteru United przejdzie testy medyczne, które mają zobrazować skalę problemu.

Zobacz również: Brak porozumienia pomocnika z Chelsea, rosną szanse na odejście

Komentarze