Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer chwali strzelców bramek

Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskajer nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie 2:1 z Norwich City i awansie do półfinału Pucharu Anglii.

Czytaj dalej…

– Jesteśmy w półfinale i jesteśmy z tego zadowoleni. W poprzednim sezonie dotarliśmy do ćwierćfinału i przegraliśmy z Wolverhamptonem. Teraz, jesteśmy przynajmniej w półfinale na Wembley – powiedział Solskjaer.

– To ważne, aby drużyna zdobyła swoje pierwsze trofeum albo dotarła razem do pierwszego finału. To pomoże naszej mentalności, bo musimy zacząć wygrywać – kontynuował norweski szkoleniowiec Czerwonych Diabłów.

Awans dzięki trafieniu Maguire’a

Zwycięskiego gola w sobotnim ćwierćfinale z Norwich City zdobył środkowy obrońca Manchesteru United Harry Maguire. – Harry jest wspaniały, odkąd dołączył do klubu, jego umiejętności przywódcze są bardzo widoczne, pomógł nam w odbudowie. Dzisiaj wygrał chyba każdą główkę i każdy pojedynek, więc jestem bardzo zadowolony z Harry’ego – powiedział Solskjaer.

Solskjaer chwali Ighalo

Szkoleniowiec Manchesteru United chwalił również strzelca pierwszej bramki Odiona Ighalo. – Odion wie, jak bardzo go cenimy w szatni i oczywiście na boisku. Jest strzelcem i świetnie poluje na gole, jest silny i możemy grać na niego piłkę tak jak przy zdobytej bramce. Dobrze sobie radzi, a to mi daje możliwość rotowania z Marcusem Rashfordem, Anthony’m Martialem i Masonem Greenwoodem, aby mogli odpocząć i być świeżymi na każdy mecz – dodał Solskjaer.

Komentarze