Zła wiadomość z obozu Chelsea. Nowy nabytek kontuzjowany

Romeo Lavia kilka tygodni temu zamienił Southampton na Chelsea. Belgijski pomocnik jeszcze nie zadebiutował w nowym klubie, a już będzie czekała go przerwa od treningów. 19-latek bowiem nabawił się kontuzji kostki - informuje Sacha Tavolieri.

Romeo Lavia
IMAGO / Sportimage Na zdjęciu: Romeo Lavia
  • Romeo Lavia nie tak wyobrażał sobie początek przygody w Chelsea
  • 19-latek jeszcze nie zadebiutował, a już będzie musiał pauzować
  • Nabawił się bowiem kontuzji kostki

Romeo Lavia nabawił się urazu kostki

Sacha Tavolieri przekazał smutne wiadomości dla kibiców Chelsea. Otóż Romeo Lavia na piątkowym treningu nabawił się kontuzji. Według wstępnych obserwacji belgijski pomocnik mógł naderwać mięsień kostki. Klub na ten moment jeszcze nie potwierdził kłopotów zdrowotnych u 19-latka.

Wydawało się, że Romeo Lavia po przerwie reprezentacyjnej wreszcie zadebiutuje w Chelsea. Kontuzja sprawiła, że kadra Mauricio Pochettino mocno się uszczupliła. Argentyński szkoleniowiec nie będzie mógł w nadchodzących tygodniach skorzystać m.in. z Chrostphera Nkunku czy Recce’a Jamesa.

Chelsea obecnie zajmuje dopiero 12. lokatę w tabeli Premier League. Po 4. kolejkach mają na koncie zgromadzone zaledwie cztery punkty. W najbliższym spotkaniu ligowym “The Blues” zmierzą się na wyjeździe z Bournemouth.

Sprawdź także: Newcastle odpiera zakusy gigantów. Nowa umowa zamiast transferu

Komentarze