Petit: Emery musi być bardzo sfrustrowany

Unai Emery
Unai Emery fot. Michał Świerżyński

Emmanuel Petit uważa, że nie ma wytłumaczenia dla Arsenalu FC w kontekście nie wydawania pieniędzy w styczniowym okienku transferowym. Były znakomity przed laty pomocnik Kanonierów powiedział, że to musi być bardzo trudne dla menedżera Unai’a Emery’ego.

Czytaj dalej…

– Poziom frustracji Unai’a Emery’ego musi być bardzo wysoki. W drugim oknie transferowym, w którym uczestniczy jako menedżer Arsenalu, usłyszał, ze nie może nikogo kupić – powiedział Petit w rozmowie z Idependent.ie.

– Wystarczy spojrzeć, jakie pieniądze wydają Manchester United, Liverpool i Manchester City. Jeśli nie będziesz tak jak oni wykładał kasy na najlepszych piłkarzy, aby o nich rywalizować, to zmierzasz donikąd – podkreślił Francuz.

– Jeśli zwalnia się Arsene Wengera, a następnie mówi jego następcy, że nie ma pieniędzy na nowych zawodników, to wtedy można się zastanowić, jaki sens był, aby najpierw w ogóle zwolnić Wengera – stwierdził.

Arsenal zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League ze stratą trzech punktów do czwartej Chelsea. W najbliższej kolejce zagra na wyjeździe z ostatnim Huddersfield Town.

Komentarze