Obywatele z kompletem, trzy bramki Sterlinga

Raheem Sterling

Gracze Manchesteru wygrali z Watfordem 3:1. Wszystkie bramki dla The Citizens zdobył w drugiej połowie Sterling.

Jak wyglądało spotkanie na terenie Obywateli? W 17. minucie na uderzenie zdecydował się David Silva, ale Foster spokojnie sparował futbolówkę do boku.

W 29. minucie gospodarze mogli ponownie wyjść na prowadzenie. Bernardo Silva dośrodkował w pole karne, ale Aguero finalnie przestrzelił.

W 31. minucie Sterling znalazł się w dobrej sytuacji, ale w porę z interwencją zdążył jeden z zawodników Watfordu i odebrał mu piłkę w polu karnym.

Podopieczni Guardioli zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy wyszli na prowadzenie. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Sterling.

Gospodarze poszli za ciosem, ponieważ w 50. minucie było już 2:0, a kolejnego gola na swoim koncie zapisał Sterling. Tym razem Anglik musiał jedynie z bliska wepchnąć piłkę do pustej bramki po podaniu od Mahreza.

Sterlingowi cały czas było mało. W 59. minucie Anglik po raz trzeci tego wieczora pokonał Fostera. W 66. minucie goście zdobyli bramkę na 1:3. Na listę strzelców wpisał się Deulofeu, który niedawno pojawił się na placu gry.

W 79. minucie Bernardo Silva znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali, ale uderzył prosto w niego. Kilka minut potem Jesus minął już Fostera, lecz w porę z interwencją zdążył defensor przyjezdnych.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Man City – Watford 3:1 (0:0)

1:0 Sterling 46′
2:0 Sterling 50′
3:0 Sterling 59′
3:1 Deulofeu 66′