McTominay na dłużej w Man Utd

Stroje Manchesteru United
Obserwuj nas w
fot. Nike Na zdjęciu: Stroje Manchesteru United

Scott McTominay przedłużył umowę z Manchesterem United – poinformowali dwudziestokrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie.

Czytaj dalej…

22-letni pomocnik reprezentacji Szkocji związał się umową, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku. Zwarte porozumienie zakłada również opcję przedłużenia współpracy o kolejne sezony.

– Scott dołączył do naszego klubu jako młody chłopak i zanotował fantastyczny progres w ostatnich kilku latach. Jest inteligentny, pragnie się uczyć i nadal się rozwija. Cieszę się z jego nowej umowy. Przed nim wielka przyszłość – podkreślił Ole Gunnar Solskjaer, menedżer Czerwonych Diabłów.

– Manchester United to całe moje życie. Kibicuje tej drużynie od piątego roku życia. Ma światowej klasy sztab szkoleniowy, dlatego pragnę nadal rozwijać się w tym miejscu – dodał McTominay.

Pięciokrotny reprezentant Szkocji w koszulce Czerwonych Diabłów zaliczył dotychczas 33 spotkania, z czego osiem w tym sezonie. Siedmiokrotnie pojawił się na murawie w meczach Premier League i raz w Pucharze Anglii.

Komentarze