Man Utd upiera się, że nie sprzeda swojej gwiazdy

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i jego przyszłość to w ostatnim czasie jeden z najbardziej elektryzujących tematów na Wyspach Brytyjskich. Tymczasem dziennikarz Fabrizio Romano dał do zrozumienia, że Manchester United nie bierze pod uwagę sprzedaży Portugalczyka.

  • Cristiano Ronaldo ma kontrakt ważny z Man Utd do końca czerwca 2023 roku
  • 37-latek ostatnio łaczony był z różnymi zespołami
  • Dziennikarz Fabrizio Romano ujawnił stanowisko klubu z Old Trafford w sprawie piłkarza

Ronaldo nie na sprzedaż

Cristiano Ronaldo ponownie trafił do Man Utd latem 2021 roku. Zawodnik miał poprawić siłę ofensywną ekipy z Old Trafford. 37-latek robił, co w jego mocy, aby drużyna wywalczyła co najmniej miejsce premiowane grą w kolejnej edycji ligi Mistrzów. Kłopot w tym, że reszta zespołu nie dostosowała się do poziomu Portugalczyka.

Ronaldo nie ukrywał frustracji z powodu niezrealizowanego celu przez drużynę. Portugalczyk ma jednak nadzieję, że latem władze klubu dokonają wzmocnień, dzieki którym Man Utd będzie mógł walczyć o najwyższe cele. Na razie jednak decydenci Czerwonych Diabłów nie realizują żadnych planów transferowych, co doprowadza do wściekłości CR7. Tym bardziej że Man City pozyskał już Erlinga Haalanda, a do Liverpoolu dołączył Darvin Nunez.

Zobacz także:

Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał natomiast za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Manchester United nie bierze pod uwagę sprzedaży Ronaldo. Chociaż piłkarz był ostatnio łączony z przeprowadzką do Bayernu Monachium, czy powrotem do Juventusu.

Ciekawe jest z kolei to, że agent Ronaldo w imieniu piłkarza rozmawia z różnymi klubami, oferując swojego klienta. Na dzisiaj jednak żadnych efektów tego typu działań nie ma.

Reprezentant Portugalii w ostatnim sezonie wystąpił łącznie w 39 spotkaniach, Strzelił w nich 24 gole.

Czytaj więcej: Cristiano Ronaldo na skraju załamania nerwowego

Komentarze