Artur Boruc i Edinson Cavani
Artur Boruc i Edinson Cavani fot. Grzegorz Wajda

Próba generalna nie dla Cavaniego, debiut przeciwko PSG?

Edinson Cavani na pewno nie zadebiutuje w najbliższą sobotę w meczu angielskiej ekstraklasy z Newcastle United. Zawodnik nie będzie mógł zagrać w boju przeciwko Srokom, gdyż musi przejść 14-dniowy okres izolacji.

Czytaj dalej…

Edinson Cavani nie będzie mógł zaliczyć debiutu w meczu Premier League. Warto jednak pokreślić, że już trzy dni później Urugwajczyk będzie mógł zadebiutować w szeregach Czerwonych Diabłów w spotkaniu przeciwko swojemu byłemu klubowi Paris Saint-Germain.

Reprezentant Urugwaju trafił do teamu z Old Trafford na początku tego miesiąca na zasadzie wolnego transferu. Cavani z Man Utd związał się umową, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Warto zaznaczyć, że w boju przeciwko Newcastle nie będzie mógł też wystąpić Anthony Martial, który został zawieszony na trzy mecze po obejrzeniu czerwonej kartki w starciu z Tottenhamem Hotspur.

Ekipa z Old Trafford po rozegraniu trzech spotkań w angielskiej ekstraklasie plasuje się na 16. miejscu, legitymując się zaledwie trzema punktami na koncie, które są następstwem szczęśliwego zwycięstwa Czerwonych Diabłów nad Brighton & Hove Albion.

Komentarze