Frank Lampard
Frank Lampard fot. Rafał Rusek

Lampard będzie następnym trenerem Chelsea?

Szef Chelsea, Roman Abramowicz, rozważa zatrudnienie nowego trenera. Głównymi kandydatami na to stanowisko mają być: Nuno Espirito Santo oraz Frank Lampard – donosi The Sun.

Czytaj dalej…

Pierwotnie właściciel londyńskiego klubu miał duże nadzieje, że nowym opiekunem The Blues zostanie Zinedine Zidane. Francuz powrócił jednak na ławkę Królewskich, a to spowodowało, że szef angielskiej drużyny musi szukać innych opcji.

We władzach Chelsea wymienia się dwa nazwiska. Głównym celem ma być Nuno Espirito Santo, ale poważnie brana jest również pod uwagę kandydatura Franka Lamparda. Przypomnijmy, że drugi z wymienionych grał w Londynie w latach 2001-2014, a w związku z tym mógłby liczyć na duży kredyt zaufania od fanów The Blues.

The Sun podkreśla jednak, że rosyjski właściciel Chelsea nie chce wyrzucać Maurizio Sarriego przed końcem sezonu, ale już teraz szuka alternatywy na następne rozgrywki. W klubie rośnie bowiem poczucie, że Włoch nie pasuje do angielskiej piłki i nie powinien prowadzić drużyny w następnym roku.

Komentarze