Doświadczony zawodnik odejdzie z Liverpoolu?

Wiele wskazuje, że wraz z końcem sezonu przygoda Jamesa Milnera z Liverpoolem dobiegnie końca wraz z końcem sezonu. Głos ws. przedłużenia kontraktu 37-latka zabrał Jurgen Klopp.

James Milner
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: James Milner
  • James Milner ma ważny kontrakt z Liverpoolem do końca obecnego sezonu
  • Wciąż nie wiadomo, czy zawodnik zostanie w klubie
  • Głos w sprawie zabrał Jurgen Klopp

Legendarny pomocnik odjedzie z Liverpoolu?

Wiele wskazuje na to, że wraz z końcem sezonu w Liverpoolu dojdzie do wielu roszad personalnych. Odejść ma kilku ważnych piłkarzy, a transfery nowych mają dać powiew świeżości ekipie z Anfield. Szczególnie, że obecny sezon pokazał wiele mankamentów drużyny Jurgena Kloppa. Wśród piłkarzy, którzy odejdą może znaleźć się James Milner. Doświadczony pomocnik ma ważną umowę z klubem tylko do końca tego sezonu i wciąż nie wiadomo, czy ją przedłuży. Według mediów trener Liverpoolu chciałby, aby piłkarz pozostał w zespole.

Na razie nie ma aktualizacji w sprawie kontraktu Milner. Dopóki nie będziemy mieli czegoś do powiedzenia w tej sprawie, powstrzymałbym się. Kiedykolwiek to będzie – powiedział Jurgen Klopp.

James Milner jest piłkarzem Liverpoolu od 2015 roku. W tym czasie w barwach “The Reds” rozegrał ponad 300 spotkań, zdobył 26 bramek i zanotował niespełna 50 asyst.

Czytaj więcej: Firmino znalazł już nowy klub? “Istnieje porozumienie”

Komentarze