Klopp: Atletico nie wyjdzie z białą flagą

Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

– Nie możemy liczyć na to, że rywale wyjdą z białą flagą, będą walczyć do końca, dlatego będzie to bardzo ekscytująca rywalizacja – powiedział Juergen Klopp podczas konferencji prasowej.

Czytaj dalej…

Liverpool FC w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów podejmie przed własną publicznością Atletico Madryt. Pierwsza odsłona tego starcia zakończyła się wygraną Rojiblancos 1:0.

– W pierwszym spotkaniu mieliśmy swoje sytuacje, ale graliśmy przeciwko drużynie, która jest prawdopodobnie najlepsza na świecie jeśli chodzi o grę w obronie. Rywale strzelili gola, mieli przy tym trochę szczęścia, my za to mieliśmy pecha. Od samego początku było jasne, że gra przeciwko Atletico nie będzie łatwa. Nie możemy liczyć na to, że rywale wyjdą z białą flagą, będą walczyć do końca, dlatego będzie to bardzo ekscytująca rywalizacja – ocenił szkoleniowiec The Reds.

– Koronawirus? Niektóre rzeczy są ważniejsze niż piłka nożna. Cokolwiek zostanie postanowione, będziemy szanować wszystkie decyzje. My też mamy rodziny, rodziców, dzieci, przyjaciół, chcemy ich chronić i dlatego jasnym jest, że zaakceptujemy każde rozwiązanie – dodał Niemiec.

Komentarze