De Gea: Chcemy wrócić do Ligi Mistrzów

David De Gea
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: David De Gea

Bramkarz Manchesteru United David de Gea przyznał, że seria ośmiu kolejnych zwycięstw drużyny nie będzie miała znaczenia, jeżeli na zakończenie sezonu nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

Czerwone Diabły kontynuują pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera najlepszą o dwóch lat serię. Teraz liczą na kolejne zwycięstwo we wtorkowym meczu z Burnley i zmniejszenie straty do czwartej w tabeli Chelsea.

– To oczywiście świetna seria wyników, ale wciąż jesteśmy poza miejscami premiowanymi grą w Lidze Mistrzów i jesteśmy bardzo daleko od wygrania Premier League. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstw, ale nie jesteśmy zadowoleni z ogólnej sytuacji – powiedział De Gea.

– Jest to klub, który powinien walczyć o tytuł, ale zyskujemy pewność siebie i będziemy starali się osiągnąć jak najwięcej do końca sezonu, wygrywając mecze i mając nadzieję, że zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów – dodał hiszpański bramkarz.

– Chcemy wrócić do Ligi Mistrzów, co jest trudnym celem, ale udało nam się nieco zmniejszyć stratę punktową. Będziemy walczyć do końca i jeśli pozostaniemy w takiej formie, w jakiej jesteśmy, to będziemy wygrywać mecze – powiedział De Gea.

Komentarze