Ligue 1
Ligue 1

Chelsea dołączy do gry o Pepe?

Chelsea FC niechętnie podchodzi do ewentualnego sprzedania Edena Hazarda, który według mediów latem może trafić do Realu Madryt. Jeśli faktem się stanie transakcja z udziałem Belga, to jego miejsce w ekipie z Londynu będzie miał zająć Nicolas Pepe, który broni aktualnie barw Lille OSC.

Czytaj dalej…

Pochodzący z Wybrzeża Kości Słoniowej zawodnik jest w ostatnim czasie na celowniku kilku czołowych klubów ze Starego Kontynentu. Wygląda na to, że do gry o piłkarza włączyli się również sternicy The Blues, czytamy na łamach The Mirror.

Wszystko wskazuje na to, że latem Pepe zmieni barwy klubowe, ale warunkiem ma być uregulowanie sumy 70 milionów funtów, bo na tyle przedstawiciel Ligue 1 wycenił swojego zawodnika.

Warto zaznaczyć, że Chelsea cały czas nie może być pewna realizowania transferów latem, co jest podyktowane zakazem transferowym nałożony na klub. Warto jednak podkreślić, że londyńczycy kwestionują tę decyzję, a następstwem tego było złożenie odwołania w sprawie. Wciąż trwa oczekiwanie na werdykt.

Komentarze