Natychmiastowa decyzja PSG ws. przyszłości Galtiera? Media wytypowały jego następcę

Matteo Moretto, dziennikarz Revelvo, donosi, że w czwartek dojdzie do spotkania władz Paris Saint-Germain, na którym zostanie omówiona przyszłość Christophe'a Galtiera. Jego zdaniem szkoleniowiec PSG może zostać zwolniony w trybie natychmiastowym.

Christophe Galtier
PressFocus Na zdjęciu: Christophe Galtier
  • W czwartek spotkanie ws. przyszłości Galtiera
  • AL-Khelaifi jest niezadowolony z gry drużyny
  • Tuchel może zostać nowym trenerem PSG

Tuchel zastąpi Galtiera?

Paris Saint-Germain po raz kolejny mocno rozczarował w Lidze Mistrzów. Paryżanie znów słabo wypadli na tle silnego rywala i tym razem odpadli z Champions League w rywalizacji z Bayernem Monachium po przegranym dwumeczu 0:3.

Matteo Moretto informuje, że Nasser Al-Khelafii wpadł w szał po porażce PSG. Prezes francuskiego zespołu przede wszystkim miał być rozczarowany fatalną dyspozycją zespołu, który nie radził sobie w meczu z Bawarczykami. Miał też kwestionować też niektóre decyzje Christophe’a Galtiera, które jego zdaniem miały fatalny skutek.

Zdaniem dziennikarza Revelvo w czwartek w biurach Paris Saint-Germain odbędzie się spotkanie na szczycie, podczas którego zapadnie decyzja w sprawie przyszłości obecnego szkoleniowca. Moretto uważa, że bezpieczna, ośmiopunktowa przewaga w Ligue 1 może być zbyt małym argumentem, by zdecydowano się pozostawić Galtiera na stanowisku. W Paryżu już dawno nasycili się zwycięstwami na własnym podwórku i oczekują sukcesów na arenie międzynarodowej.

Moretto przekonuje, że Al-Khelaifi chce natychmiastowej reakcji i nie specjalnie zamierza czekać do końca seonu. Dziennikarz uważa, że poważnym kandydatem do zastąpienia Galtiera jest Thomas Tuchel.

Zobacz również: Hiszpańskie media zapraszają Mbappe. “Jeśli chcesz wygrać LM, to wiesz…”

Komentarze