Decyzja Mbappe coraz bliżej. Może wykorzystać mecz z Metz

Kylian Mbappe
PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kylian Mbappe prawdopodobnie podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości. Ogromne rozczarowanie czeka kibiców Realu Madryt, bowiem reprezentant Francji miał zdecydować się na przedłużenie swojego kontraktu z Paris Saint-Germain. Mbappe swoją decyzję może ogłosić jeszcze w sobotę.

  • Kylian Mbappe podczas sobotniego meczu z FC Metz może ogłosić decyzję o pozostaniu z Paris Saint-Germain
  • Klub ma z tej okazji organizować prywatne przyjęcie, które odbędzie się w sobotę wieczorem
  • Porażki w staraniach o sprowadzenie do siebie francuskiego napastnika doznał Real Madryt

Ogłoszenie decyzji tuż tuż

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że Mbappe od nowego sezonu będzie występował w Realu Madryt. Królewscy zabiegali o niego już przed rokiem, ale w Paryżu nie chcieli słyszeć o odejściu piłkarza. Władze PSG nie tylko nie zdecydowały się na jego sprzedaż, ale w ostatnich tygodniach wykazały ogromną determinację w działaniach mających na celu zatrzymanie Mbappe w drużynie.

Matka piłkarza poinformowała niedawno, że porozumienie w sprawie warunków kontraktu zostało osiągnięte zarówno z Realem Madryt i Paris Saint-Germain, a przedstawione propozycje były bardzo podobne. Wszystko jednak wskazuje na to, że powody do radości będą mieli tylko fani francuskiego klubu.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, podpisanie nowego kontraktu przez Mbappe jest przesądzone, a zawodnik swoję decyzję może ogłosić jeszcze w sobotę, przy okazji ostatniego ligowego spotkania z FC Metz. Ponadto klub ma organizować prywatne przyjęcie, które odbędzie się po meczu, a podczas którego świętowane będzie właśnie przedłużenie kontraktu z francuskim napastnikiem.

Wcześniej z Hiszpanii napływały informacje, że prezydent Realu Madryt Florentino Perez poinformował już drużynę, że transfer Mbappe nie dojdzie do skutku. Informacja miała zostać przekazana po zakończeniu piątkowego meczu z Realem Betis.

Zobacz także: Przyszłość Mbappe rozstrzygnięta. Prezydent Realu przekazał drużynie nowe wieści

Komentarze