Znamy ceny biletów na czerwcowe mecze reprezentacji

Polska - Szwecja
PressFocus Na zdjęciu: Polska - Szwecja

Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie poinformował o cenach biletów na czerwcowe mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Polscy kibice nie mają jednak powodów do radości, bowiem ceny są bardzo wysokie – identyczne, jak w przypadku barażowego meczu ze Szwecją na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

  • Reprezentacja Polski rozegra dwa spotkania w czerwcu w ramach Ligi Narodów w naszym kraju
  • Mecz z Walią odbędzie się we Wrocławiu, a z Belgią w Warszawie
  • PZPN ogłosił ceny biletów na te spotkania

Za najdroższe wejściówki ponownie zapłacimy 240 zł

W pierwszej połowie czerwca reprezentacja Polski rozegra cztery spotkania w ramach Ligi Narodów. Dwa z nich zostaną rozegrane na wyjeździe z Belgią (8 czerwca) oraz Holandią (11 czerwca), z kolei dwa następne odbędą się w naszym kraju. Podopieczni Czesława Michniewicza 1 czerwca we Wrocławiu zagrają z Walią, a 14 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się z Belgią.

Bilety standardowo już zostały podzielone na trzy kategorie. Wejściówki pierwszej kategorii wzdłuż boiska kosztują 240 zł, miejsca za bramkami 180 zł, a za miejsce na sektorze z najsłabsza widocznością będzie trzeba zapłacić 120 zł. To sporo, bowiem tyle samo kibice płacili za bardzo ważne spotkanie ze Szwecją w ramach finału baraży o awans na mistrzostwa świata w Katarze. A przecież mecze Ligi Narodów są znacznie mniej istotne.

PZPN przewidział także bilet rodzinny, który obejmuje opiekuna oraz dziecko do lat 12 w cenie 100 zł + 60zł. Bilet dla osoby niepełnosprawnej to koszt 90 zł.

Sprzedaż biletów na mecz we Wrocławiu rozpocznie się w czwartek 12 maja, z kolei na mecz z Belgią 25 maja. Dystrybucja wejściówek odbędzie się tylko i wyłącznie za pośrednictwem serwisu bilety.laczynaspilka.pl.

Jak dotąd PZPN nie ogłosił dokładnej godziny rozpoczęcia sprzedaży wejściówek. Jeden użytkowników będzie miał możliwość zakupu maksymalnie pięciu biletów. Obecnie nie jest także znana dokładna godzina rozpoczęcia obu spotkań, choć można się spodziewać, że w obu przypadkach będzie to 20:45.

Zobacz również: Utalentowany bramkarz może zadebiutować w reprezentacji Polski

Komentarze