Trzon kadry plus młodzież. To na nich postawi Michniewicz

Piłkarze reprezentacji Polski (10)
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski (10)

Prawdopodobnie znamy już skład, który na mecz Belgia – Polska wystawi Czesław Michniewicz. Poznaj wybrańców selekcjonera biało-czerwonych.

  • Od pierwszej minuty w meczu z Belgią mamy zobaczyć większość liderów kadry
  • Zmiana zajdzie między innymi na pozycji bramkarza
  • Szansę dostaną młodzi gracz

Reprezentacja Polski – prawdopodobny skład na mecz z Belgią

Kibice w naszym kraju wyczekują na 8 czerwca. Właśnie wtedy odbędzie się mecz Belgia – Polska w drugiej kolejce Ligi Narodów. Biało-czerwoni są w dobrej sytuacji, ponieważ mają na swoim koncie trzy punkty po zwycięstwie z Walią. W kolejnych spotkaniach Czesław Michniewicz może zatem kontynuować swoje rotacje.

W porównaniu z ostatnim meczem, selekcjoner reprezentacji Polski dokona pięciu zmian. Pierwszą z nich będzie postawienie na innego bramkarza. Między słupkami Kamila Grabarę zastąpi Bartłomiej Drągowski.

Czesław Michniewicz zastosuje tylko jedną roszadę w bloku obronnym. Na prawej stronie defensywy nie zobaczymy Bartosza Bereszyńskiego. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności dostanie Robert Gumny.

Im bliżej bramki, tym więcej nowych twarzy. Jednym z pomocników będzie Szymon Żurkowski. Selekcjoner prawdopodobnie wystawi dwóch skrzydłowych. Na bokach zobaczymy od pierwszej minuty Jakuba Kamińskiego i Sebastiana Szymańskiego. Na tym skończą się roszady Czesława Michniewicza.

Polska: Drągowski – Gumny, Glik, Bednarek, Puchacz – Żurkowski, Krychowiak – Kamiński, Zieliński, Szymański – Lewandowski

Czytaj także: Polska – Walia. Pochwała przeciętności. Być przeciętnym to nic złego

Komentarze