Sneijder brutalnie przejechał się po zawodniku Realu Madryt! “Jest niegodny tego klubu”

Real Madryt zremisował we wtorek z Bayernem Monachium 2-2. Swoim występem w Lidze Mistrzów rozczarował Lucas Vazquez, po którym legendarny Wesley Sneijder brutalnie się przejechał.

Wesley Sneijder

Vazquez za słaby na Real Madryt?

Real Madryt przybliżył się do finału Ligi Mistrzów. We wtorek rozegrał pierwszy półfinałowy mecz z Bayernem Monachium na Allianz Arena. Po zaciętym widowisku padł remis 2-2, który w uprzywilejowanej pozycji stawia Królewskich, którzy w rewanżu zagrają przed własną publicznością. Bawarczycy do awansu potrzebują korzystnego rezultatu na Santiago Bernabeu.

Spotkanie zaczęło się od mocnego uderzenia Realu – na prowadzenie gości wyprowadził Vinicius Junior, który skorzystał z kapitalnego podania Toniego Kroosa. Po przerwie to Bayern zanotował zabójcze minuty – najpierw do siatki trafił Leroy Sane, a chwilę później rzut karny wykorzystał Harry Kane. Mecz zakończył się remisem 2-2, gdyż arbiter podyktował drugą jedenastkę, tym razem dla Królewskich. Z okazji skorzystał Vinicius, notując dublet w hitowym starciu.

Poszczególnych piłkarzy po końcowym gwizdku ocenił Wesley Sneijder. Skupił się na Lucasie Vazquezie, kompletnie go miażdżąc. Legendarny pomocnik stwierdził, że Hiszpan nie jest godny gry dla Realu Madryt.

– On jest niegodny Realu! Jeśli jesteś fanem tego klubu, na pewno zakochałeś się w Vazquezie, ale to nie jest dobry obrońca. Jak możesz wystawić nogę w takim momencie? To nie do przyjęcia! Real powinien się cieszyć, że w przyszłym tygodniu wróci Carvajal – grzmiał Sneijder.

Vazquez zastępował we wtorek zawieszonego za żółte kartki Daniego Carvajala. Hiszpan sprokurował rzut karny, który w efekcie dał Bayernowi Monachium prowadzenie, a ostatecznie remis.