Prezes PSG skrytykował Real Madryt z powodu Superligi

Nasser Al-Khelaifi
fot. PressFocus Na zdjęciu: Nasser Al-Khelaifi

Real Madryt wygrał ostatnią edycje Ligi Mistrzów, pozostawiając w pokonanym polu Liverpool. Gola na wagę wygranej Królewskich strzelił Vinicius Junior. Tymczasem na krytyczne słowa w kierunku hiszpańskiej ekipy pozwolił sobie prezes PSG.

  • Real Madryt wygrał w sezonie 2021/2022 po razósmy w historii Lige Mistrzów
  • Na temat sukcesu Królewskich wypowiedział się prezes PSG
  • Nasser Al-Khelaifi nie szczędził krytycznych słów w kierunku hiszpańskiej ekipy

Prezes PSG o Realu Madryt i Superlidze

Real Madryt jest jednym z trzech klubów, który najbardziej zabiegał i w sumie wciąż jest zaangażowany w to, aby powstała Superliga. Tymczasem te rozgrywki przyczyniły się do krytycznych słów sternika PSG na temat hiszpańskiego. Szef Związku Klubów Europejskich uznał za dziwne, że klub z Madrytu świętował zwycięstwo w Lidze Mistrzów, mimo że był przeciwko UEFA.

– Dziwne, że świętują zwycięstwo w rozgrywkach klubowych UEFA. Bardzo rzadko zdarza się, że walczysz z już istniejącym i fantastycznym turniejem klubowym, ale bierzesz w nim udział, świętując i ciesząc się zdobywaniem trofeum. Szczerze mówiąc, bardzo mnie to zaskakuje – mówił Nasser Al-Khelaifi cytowany przez Mundo Deportivo.

Zobacz także:

Real to ekipa, która ma na swoim koncie 14 zwycięstw w Pucharze Europy. Od momentu, gdy rozgrywki zaczęły nazywać się Ligą Mistrzów, to hiszpańska drużyna wygrywała osiem razy. PSG dla porównania jeszcze nigdy w historii nie wygrało Pucharu Europy. Na arenie międzynarodowej ekipa z Parc des Princes wygrała tylko Puchar UEFA i Puchar Intertoto.

Czytaj więcej: Mbappe znów zaskoczył. Porównał grę w kadrze i PSG

Komentarze