Kluczowy zawodnik Interu przegapi starcie w Lidze Mistrzów?

Hakan Calhanoglu doznał urazu podczas zgrupowania reprezentacji Turcji. Inter Mediolan obawia się, że zawodnik może opuścić w najbliższym czasie ważne mecze, w tym ćwierćfinałowy pojedynek z Benfiką Lizbona w Lidze Mistrzów.

Hakan Calhanoglu
PressFocus Na zdjęciu: Hakan Calhanoglu
  • Hakan Calhanoglu doznał kontuzji w mecz Turcji z Chorwacją
  • Zawodnik opuścił plac gry w pierwszej połowie meczu z powodu problemów z pachwiną
  • Okazuje się, że gracz Interu może pauzować od dwóch do trzech tygodni

Calhanoglu wrócił z kontuzją. Może nie zagrać z Juventusem i Benfiką

Hakan Calhanoglu opuścił boisko w 38. minucie meczu Turcji z Chorwacją w eliminacjach Euro 2024, które ostatecznie przegrała jego drużyna 0:2.

Po meczu trener Stefan Kuntz potwierdził, że Calhanoglu miał problem z pachwiną i z pewnością przejdzie badanie rezonansem magnetycznym, co sugeruje, że prawdopodobnie będzie pauzował przez kilka tygodni.

Według Gianluki Di Marzio przerwa w grze reprezentanta Turcji może wynieść od dwóch do trzech tygodni. Jeśli przewidywania włoskiego dziennikarza potwierdzą się to Calhanoglu opuści najbliższe ważne mecze Interu, który najpierw zmierzy się z Juventusem w Pucharze Włoch, a kilka dni później, 11 kwietnia, rozegra pojedynek z Benfiką Lizbona w Lidze Mistrzów.