Genesio: Messi nie będzie miał indywidualnego krycia

FC Nantes
FC Nantes

Trener Olympique Lyon Bruno Genesio z optymizmem przystępuje do rewanżu 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów w Barcelonie.

Czytaj dalej…

Pierwsze starcie tych drużyn na obiekcie siedmiokrotnych mistrzów Francji zakończyło się bez goli. Les Gones do awansu wystarczy każdy bezbramkowy remis na Camp Nou.

– Wiemy, co nas czeka. Wiemy, że będzie to trudne, będziemy musieli stawić czoła jednemu z najlepszych zespołów na świecie. Musimy zagrać własnym stylem – wyznał Genesio w rozmowie z L’Equipe.

– Będzie to wymagało wiele pokory, ale także wiele wzajemnego zaufania. Będziemy musieli dać z siebie wszystko i pokazać ludziom, którzy w nas wierzą, że dlaczego jesteśmy w tym miejscu – podkreślił opiekun Les Gones.

– Wszystko jest możliwe, ponieważ Manchester United prawie nie miał szans, a jednak to zrobił. To daje nam siłę i dodatkową nadzieję – kontynuował Genesio.

– Tym razem nie skończy się 0:0. Nie widzę nas grających na taki wynik z nadzieją na rzuty karne. Trzeba zachować spokój i nie możemy być zbyt pewni siebie. Messi nie będzie miał indywidualnego krycia, ale mamy plan, aby zmniejszyć wpływ jego gry – podsumował Genesio.

Komentarze