Znakomite liczby Benzemy. Przed nim tylko Lionel Messi

Karim Benzema obok Viniciusa Juniora ma być największą bronią Realu Madryt w rewanżowym meczu z Manchesterem City. Dziennikarze redakcji MARCA zwrócili uwagę na znakomite liczby Francuza przeciwko angielskim klubom.

Karim Benzema
Pressfocus Na zdjęciu: Karim Benzema
  • Kibice Realu Madryt mocno liczą na to, że w środę w rywalizacji z Manchesterem City błyśnie Karim Benzema
  • Francuz ma na koncie aż 20 bramek strzelonych w rywalizacji z zespołami z Premier League
  • Sześć z nich napastnik Królewskich strzelił Manchesterowi City

Wybitny rekord strzelecki Benzemy przeciwko angielskim klubom

Nie Karim Benzema, a Vinicnius Junior zanotował jedyne trafienie Realu Madryt w rywalizacji z Manchesterem City. Dziennikarze spodziewają się, że Francuz odegra jednak istotną rolę w rewanżowym meczu półfinałowym. Mocno liczy na nieco Carlo Ancelotti.

MARCA przed środowym meczem na Etihad wskazuje na znakomite liczby Benzemy przeciwko angielskim klubom. 35-latek ma na koncie aż 20 trafień w rywalizacji z zespołami z Premier League. Jedynie Leo Messi może pochwalić się lepszym wynikiem od Francuza. 

Benzema ma na koncie już sześć goli strzelonych Manchesterowi City. Tyle samo snajper ustrzelił w meczach z Chelsea. Jego ulubioną ofiarą z Premier League jest jednak Liverpool. Przeciwko The Reds Francuz strzelił siedem bramek. Kibice Los Blancos liczą, że w środę gwiazdor poprawi swój rekord strzelecki przeciwko Manchesterowi City. 

Przeczytaj: Brak absencji w Realu. Lista powołanych na rewanż z Manchesterem City

Komentarze