Wiemy już kto zastąpi Salamona. Składy na mecz Lech – Fiorentina

Z powodu zawieszenia Bartosza Salamona John van den Brom zmuszony został do wprowadzenia na ostatnią chwilę zmian w taktyce i wyjściowej jedenastce Lecha Poznań. Poznaliśmy już oficjalne kadry Lecha i Fiorentiny na mecz ćwierćfinału Ligi Konferencji.

Piłkarze Lecha Poznań
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze Lecha Poznań

Lech Poznań z powodu czwartkowej decyzji UEFA zagra w czwartek w ćwierćfinale Ligi Europy z Fiorentiną bez Bartosza Salamona. Środkowy obrońca został zawieszony na trzy miesiące z powodu uzyskania pozytywnego wyniku testu antydopingowego. Klub od decyzji się odwołał, jednak wniosek rozpatrzony zostanie dopiero po rywalizacji z w europejskich pucharach. To nie jedyne osłabienia mistrza Polski.

Zawieszony za kartki jest również Radosław Murawski, podczas gdy Filip Dagerstal i Filip Szymczak pozostają niedostępni z powodu kontuzji. Wymusiło to liczne rotacje ze strony Johna van den Broma. W miejsce zawieszonego Bartosza Salamona trener zdecydował się postawić na Lubomira Satkę.

W składzie Fiorentiny bez większych zaskoczeń. Trener Vincenzo Italiano zdecydował się posłać do boju swoich najlepszych zawodników, którzy obecnie prezentują dobrą formę. Miejsce w ataku zajmie Arthur Cabral, ktory obecnie wygrywa rywalizację z Luką Joviciem.

Oficjalne składy na mecz Lech Poznań – Fiorentina

Lech: Bednarek – Pereira, Milic, Satka – Skóraś, Kvekveskiri, Velde, Rebocho, Karlstrom – Ishak, Marchwiński

Fiorentina: Terracciano – Dodo, Milenkovic, Ranieri, Biraghi – Bonaventura, Amrabat, Mandragora – Gonzalez, Cabral, Brekalo

Komentarze