Potężne uderzenie Piotrowskiego, bramkarz nie miał szans [WIDEO]

Łudogorec Razgrad pokonał Fenerbahce Stambuł 2:0 w spotkaniu Ligi Konferencji. Wynik w tym meczu otworzył Jakub Piotrowski, który w 18. minucie popisał się pięknym strzałem z dystansu.

Jakub Piotrowski
Obserwuj nas w
IMAGO / Gerrit van Keulen Na zdjęciu: Jakub Piotrowski
  • Łudogorec Razgrad wygrał 2:0 z Fenerbahce Stambuł
  • Autorem jednego z goli w tym starciu był Jakub Piotrowski
  • Bramka jednokrotnego reprezentanta Polski to ozdoba tego meczu

Liga Konferencji. Piotrowski tym razem lepszy od Szymańskiego

W 4. kolejce fazy grupowej Ligi Konferencji byliśmy świadkami “polskiego meczu” – Łudogorec Razgrad, w którym gra Jakub Piotrowski, na własnym stadionie podejmował Fenerbahce Stambuł, gdzie od sezonu 2023/2024 z powodzeniem występuje inny kadrowicz – Sebastian Szymański.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Do tej wygranej przyczynił się właśnie Jakub Piotrowski, który w 18. minucie oddał mocny strzał z dystansu i golkiper gości nie miał żadnych szans.

Jakub Piotrowski odpalił rakietę! Bramkarz nawet nie drgnął [WIDEO]

W doliczonym czasie gry wynik pojedynku ustalił Rwan Seco. Sebastian Szymański na murawie zameldował się dopiero w 63. minucie i nie zdołał już pomóc w odwróceniu losów tej rywalizacji.

Przed dwoma tygodniami na Sukru Saracoglu Stadium w pierwszym meczu obu drużyn to Turcy triumfowali nad Bułgarami (3:1). Wówczas asystę zaliczył były piłkarz Feyenoordu Rotterdam.

Komentarze