Historyczna szansa. Kiedy mecz Gent – Raków?

Raków Częstochowa - KAA Gent
PressFocus Na zdjęciu: Raków Częstochowa - KAA Gent

Debiutujący w europejskich pucharach Raków Częstochowa stoi przed szansą zakwalifikowania się do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. W rewanżowym meczu czwatej rundy eliminacyjnej drużyna Marka Papszuna zagra na wyjeździe z Gent. Kiedy rozegrany zostanie mecz Gent – Raków?

  • Legia Warszawa o awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy rywalizuje z KAA Gent
  • W pierwszym meczu Raków sprawił niespodziankę i wygrał 1:0
  • Rewanżowy mecz Gent – Raków odbędzie się 26 sierpnia (czwartek) o godzinie 20:00

Liga Konferencji Europy: Raków przed wielką szansą

Raków Częstochowa kontynuuje świetną grę w defensywie na europejskich boiskach. Do tej pory podopieczni Marka Papszuna nie stracili ani jednego gola na międzynarodowej arenie. Sposobu na zdobywcę Pucharu Polski nie znaleźli również piłkarze belgijskiego Gentu, którzy do rywalizacji z Rakowem przystępowali w roli zdecydowanego faworyta.

Pierwszy mecz, który odbył się w Bielsku-Białej zakończył się doskonale dla Rakowa, który wygrał 1:0 po trafieniu Andrzeja Niewulisa. Teraz Raków będzie bronił tej zaliczki w rewanżowym spotkaniu w Belgii. Faworytem tego meczu będą gospodarze, ale piłkarze z Częstochowy z pewnością nie stoją na straconej pozycji.

Gent – Raków, kiedy mecz rewanżowy?

Rewanżowy mecz czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy: Gent – Raków rozegrany zostanie 26 sierpnia (czwartek) o godzinie 20:00 na Ghelamco Arena. Z meczu Gent – Raków transmisja “na żywo” będzie prowadzona na kanale TVP Sport. Spotkanie skomentują Maciej Iwański i Robert Podoliński.

Zobacz także: Lewy obrońca podpisał kontrakt z Legią

Komentarze