Polak ma straszyć defensywę Rakowa. “Będzie grał w pierwszej jedenastce”

Sturm Graz w czwartkowy wieczór zmierzy się w roli gospodarza z Rakowem Częstochowa. Wicelider ligi austriackiej podejdzie do spotkania w roli faworyta. Tymczasem o gole w ekipie z Bundesligi ma zadbać polski napastnik.

Piłkarze Sturmu Graz
Obserwuj nas w
fot. Imago / GEPA pictures / Chris Bauer Na zdjęciu: Piłkarze Sturmu Graz
  • Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie Sturm Graz – Raków Częstochowa
  • Artur Wichniarek ujawnił w Kanale Sportowym, kto zagra w ataku wicelidera ligi austriackiej przeciwko mistrzowie Polski
  • O gole w szeregach gospodarzy ma zadbać przede wszystkim były napastnika Górnika Zabrze

Szymon Włodarczyk ma znaleźć się w pierwszym składzie Sturmu na Raków

Sturm Graz z Rakowem Częstochowa rywalizować będzie przede wszystkim o to, aby zapewnić sobie możliwość gry w europejskich pucharach wiosną przyszłego roku. W przypadku zajęcia trzeciego miejsca dana drużyna występować będzie w Lidze Konferencji Europy. Tymczasem ciekawie wieści w Kanale Sportowym ujawnił Artur Wichniarek.

– Szymon Włodarczyk na pewno będzie grał w pierwszej jedenastce – mówił nawiązując do spotkania Sturmu z mistrzem PKO Ekstraklasy, były reprezentant Polski. 20-letni napastnik w tym sezonie imponuje skutecznością, mogąc pochwalić się dziewięcioma bramkami w 24 spotkaniach.

Włodarczyk dołączył do ekipy z Austrii latem za ponad dwa miliony euro. Zawodnik związał się ze Sturmem kontraktem do końca czerwca 2027 roku.

Czytaj więcej: Polski snajper Sturmu: Największa różnica dotyczy intensywności

Komentarze