“Każdy zawodnik w Man Utd jest ważny, wszyscy mogą liczyć na grę”

Erik ten Hag
fot. PressFocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Man Utd w czwartek zaczyna rywalizację w Lidze Europy. Tymczasem menedżer Czerwonych Diabłów Erik ten Hag dał do zrozumienia, że Cristiano Ronaldo może otrzymać szansę grę w wyjściowej jedenastce przeciwko Realowi Sociedad.

  • Man Utd w czwartek zacznie zmagania w europejskich pucharach
  • Menedżer Czerwonych Diabłów przed spotkanie Ligi Europy zapewniał, że kazdy zawodnik w jego ekipie może liczyć na grę
  • Opiekun angielskiej ekipy dał jednocześnie do zrozumienia, że z Baskami może zagrać Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo w pierwszym składzie na Real Sociedad?

Man Utd w ostatnim czasie wkroczył na zwycięski szlak i nie zamierza z niego schodzić. Ekipa z Old Trafford może pochwalić się czterema zwycięstwami z rzędu. W trakcie minionego weekendu Czerwone Diabły pokonały w lidze u siebie Arsenal (3:1). Nie może zatem dziwić, że apetyty teamu z Old Trafford wzrosły.

– Musimy wygrać każdy mecz. Chcemy wygrać każde rozgrywki, więc każdego rywala musimy traktować poważnie. To jest mentalność, której potrzebuje Manchester United – przekonywał Erik ten Hag cytowany przez oficjalną stronę internetową Manchesteru United.

– Mogę nie być w stanie upewnić się, czy wszyscy zawodnicy są szczęśliwi w każdej grze, ale każdy dostanie swój czas gry, jeśli będzie dobrze się prezentował na treningach. To jest dla mnie oczywiste – przekonywał Holender.

Zobacz także:

– Potrzebujemy każdego zawodnika z kadry, bo przed nami mnóstwo meczów. Będzie mundial, puchary krajowe, a także Liga Europy i Premier League – zaznaczył opiekun Czerwonych Diabłów, dając jednocześnie do zrozumienia, ze spragniony gry Cristiano Ronaldo może liczyć na występy.

Man Utd z Realem Sociedad zmierzy się w czwartek (8 września). Spotkanie odbędzie się o 21:00.

Czytaj więcej: “W Manchesterze United faworyzowano Anglików”

Komentarze