Gdzie mecz Spartak – Legia? Na jakim stadionie rozegra mecz Legia Warwszawa

Piłkarze Spartaka Moskwa
Piłkarze Spartaka Moskwa fot. PressFocus

Legia Warszawa dzisiaj o 16:30 zacznie rywalizację w fazie grupowej Ligi Europy. Pierwszym rywalem mistrza Polski będzie Spartak Moskwa. Gdzie podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z ekipą z Rosji? Prezentujemy szczegółowe informacje na ten temat.

  • Legia Warszawa zaczyna walkę o swoją przyszłość
  • Ekipa ze stolicy Polski chce jednocześnie powtórzyć wyczyn z 2011 roku, gdy pokonała Spartaka
  • Warszawska drużyna rozegra spotkanie na Stadion Otkrytije Ariena

Gdzie rozegrany zostanie mecz Spartak – Legia?

Legia Warszawa przystąpi do potyczki z ekipą z Rosji, chcąc wrócić na zwycięski szlak po dwóch spotkaniach bez wygranej. Podopieczni Czesława Michniewicza w ostatnim czasie byli zmuszeni uznać wyższość Wiśle Kraków i Śląskowi Wrocław. Z krakowską ekipą legioniści przegrali 0:1. Podobnie było z zespołem Jacka Magiery.

Tymczasem dzisiaj Legia liczy na drugą z rzędu wiktorię nad zespołem z Moskwy. Legioniści po raz ostatni grali ze Spartakiem w sierpniu 2011, wygrywając wówczas 3:2. Gole dla stołecznej drużyny strzelali wówczas: Michał Kucharczyk, Maciej Rybus i Janusz Gol. Wówczas polska ekipa grała na słynnym Stadion Łużniki. Dzisiaj będzie inaczej.

Stołeczny team rozegra spotkanie ze Spartakiem na Stadion Otkrytije Ariena. To obiekt, który powstał w 2014 roku. Może pomieścić 44 tysiące widzów. Budowa tego stadionu zaczęła się w 2010 roku. W obrębie stadionu znajduje się wielopoziomy parkin, mogący pomieścić ponad siedem tysięcy pojazdów. Stadion położony w moskiewskiej dzielnicy Tuszyno był jedną z aren mistrzostw świata.

Czytaj więcej: Spartak – Legia: danie główne środowego popołudnia. Kursy bukmacherskie

Spartak Moskwa
Legia Warszawa
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 15. września 2021 16:25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze